Kontakt

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

 Webhosting, registrace domén

Webhosting

Vybrat si můžete ze dvou hostingových Programů. Všechny Programy mají podporu scriptů PHP, databáze MySQL, statistik AwStats, antiviru, antispamu, SEO nástrojů mod_rewrite, .htaccess a dalšího potřebného pro provoz webové prezentace. Přenesená data, počet subdomén a emailových schránek neomezujeme. Více informací o hostingových programech naleznete v sekci webhosting.

Podporujeme také open-source redakční systémy jakými jsou Wordpress, phpRS, Joomla či internetové obchody ZenCart, QuickCart apod.

   
 Registrace domény

Registrace domény

Provádíme registrace domén, nastavení a správu DNS záznamů. V současné době registrujeme české domény (.CZ), evropskou doménu (.EU) a nadnárodní domény (.COM .NET .ORG .BIZ .INFO).

Všechny domény registrujeme za výhodnou jednotnou cenu 180,- Kč ročně!

 

 Samostatné SMTP

Samostatné SMTP

Poskytujeme samostatné SMTP pro odesílání emailů. Emaily je možné přes autorizované a zabezpečené SMTP spolehlivě odesílat odkudkoliv na světě bez závislosti na SMTP přiděleném od poskytovatele internetového připojení. Odchozí pošta je automaticky kontrolována antivirovým a antispamovým programem.

Služba je vhodná zejména pro uživatelé notebooků, které jsou často na cestách a potřebují spolehlivě a odkudkoliv posílat emaily.