Facebook
Facebook

Facebook je nejrozšířenější sociální sítí současnosti. Firemní nebo komunitní profil umožní sdílet důležité informace. Můžeme zajistit vytvoření ale i propagaci, která osloví nejen přátele, ale libovolnou cílovou skupinu, na kterou by měl být obsah směřován. Facebook může znamenat výrazně vyšší návštěvnost vaší prezentace či eshopu. Na Facebooku najdete téměř 4 miliony českých uživatelů. Takže i velké množství vašich zákazníků.

1 210 Kč

Sociální sítě jsou čím dál tím populárnější. Musíte na nich být také! My Vám v tom pomůžeme založením správně vyplněného Facebook profilu společnosti.

1 210 Kč s DPH

1 210 Kč

copywriting grafické práce segmentace, filtrace a cílení zákazníků minimální doporučený kredit 1 000 Kč prodloužení / úprava kampaně 800 Kč statistiky

1 210 Kč s DPH

1 089 Kč

Víme, že každému byznysu sedí na sociálních sítích něco jiného. Proto na Facebooku nabízíme v základu tři balíčky – každý se liší objemem poskytovaných služeb a především počtem příspěvků na měsíc. Jsme ale otevření vašim představám a rádi se domluvíme na řešení na míru.

1 089 Kč s DPH