Grafické práce
Grafické práce

Navrhujeme webové stránky, loga, plakáty, letáky, vizitky.. prostě vše co patří ke grafické identitě firmy nebo jednotlivce..

 • Bannery

  Banner (anglicky „prapor“, „plakát“, česky se někdy označuje jako reklamní proužek) je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla obdélníkový obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku zobrazenou nejčastěji poblíž okraje obrazovky. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na Internetu.

 • Loga

  Logo, logotyp (Firemní značka)

  Jedním z nejvýznamnějších vizuálních prvků firmy je firemní značka - logo. Je to základní pilíř kvalitní prezentace a větší důvěry vašich partnerů a zákazníků. Značka by měla být jednoduchá a čitelná "vizuální zkratka". Musí být v souladu s firmou/produktem a to jak obsahově tak stylově. Svým tvarem, barevností a celkovým pojetím respektovat účel k jakému je tvořena.
  Grafická a typografická čistota, dobrá čitelnost, srozumitelnost, jednoznačná identifikovatelnost a splnění náročných estetických podmínek je naprostou nutností. Nezřídka je potřeba udělat i desítky návrhů a variant a odzkoušet množství verzí a barev. Proto je tato činnost také poměrně náročná.

 • Tiskoviny

  Tiskoviny jsou tradiční formou propagace. Třebaže jsou postupně vytlačovány ovými médii, stále mají své místo a mnohdy je nelze ničím nahradit. S grafickou přípravou tiskovin i jejich následnou realizací máme sedm let zkušeností a během té doby jsme pracovali pro nejrůznější klienty. Připravíme pro Vás grafický návrh a následný tisk formulářů, tiskopisů, katalogových listů a reklamních letáků v nejrůznějších formátech a rozměrech.

 • Vizitky

  Tradiční a používaný způsob firemní i osobní prezentace. Vizitky jsou nepostradatelným základem každé kvalitní firemní identity (CI). Krom běžných rozměrů jsou dnes populární i netradiční tvary a samozřejmým doplňkem QR kód. Vizitku vám navrhneme i vytiskneme.

424 Kč

Grafická reklama na www stránky

424 Kč s DPH

182 Kč

Logo zastává v určité míře také službu reklamy. Pokud je chytře vymyšlené a kvalitně zpracované může vás adekvátně reprezentovat. Zákazníci si vaši firmu lépe zapamatují. Vytvoříme vám logo na míru potřebám vaší společnosti, které vás odliší od konkurence.

182 Kč s DPH

Potřebujete pro firemní či osobní účely vyrobit reklamní leták formátu A4?

0 Kč s DPH

2 783 Kč

Moderní oboustanně potištěná vizitka 

2 783 Kč s DPH

1 000 Kč

Velice populární interiérový reklamní stojan realizovaný formou přenosného skládacího stojanu s fólií s reklamní grafikou. Lze jej umístit prakticky kamkoliv - do firemních prostor, před vchod do obchodu a třeba i do přednáškového sálu. Tisk je realizován na kvalitní neprůsvitnou fólii s vysokou kvalitou tisku.

1 000 Kč s DPH

1 210 Kč

Připravíme grafický návrh plachty pro nákladní automobil.

1 210 Kč s DPH

240 Kč

Popřejte svým známým, rodině či obchodním partnerům a zaměstnancům do nového roku originálním přáním

240 Kč s DPH

1 000 Kč

Grafický manuál je manuál dodávaný ke corporate identity, určuje firmě jak má využívat své logo, barvy, písma a veškeré ostatní grafické prvky vytvořené grafickým designérem.

1 000 Kč s DPH

test hhhh