Služby
  • Ekonomické systémy

  • Platby

    Platit hned, či platit později? To je, oč tu běží. Nabídněte zákazníkům skvělý mix platebních možností a otevřete jejich peněženky. Nastavením různých typů plateb rozšíříte své prodejní možnosti.
  • Tvorba e-shopu

  • Doprava

3 630 Kč

Nakódování *PSD návrhu

3 630 Kč s DPH

726 Kč

Na základě dostupných informací provedeme zjištění výrazů a slovních spojení, které Vaši potenciální zákazníci zadávají do vyhledávačů při hledání Vaši nabídky. Tento krok provádíme v několika fázích.

726 Kč s DPH

4 840 Kč

4 840 Kč s DPH

2 420 Kč

Zajistíme budování zpětných odkazů pro váš e-shop, které má význam nejen pro získávání přímé návštěvnosti, ale také pro posilování SEO pozic internetového obchodu. Záleží na formě, umístění a správném směřování zpětných odkazů. Budeme pro vás tvořit zpětné odkazy, měřit počet zaindexovaných odkazů na vyhledávačích a vyhodnocovat linkbuildingové aktivity...

2 420 Kč s DPH

2 420 Kč

Pomůžeme vám propojit váš e-shop FastCentrik s vašim uživatelským účtem na Aukru, což umožní vystavování položek na Aukru a správu objednávek přímo z administrace e-shopu. 

2 420 Kč s DPH

2 420 Kč

Pomůžeme vám s obchodováním na Aukro.cz. Vystavíme pro vás položky a správně nastavíme strategii prodeje. Víme, jak hladce projít jednotlivými kroky finalizace transakce na Aukru, od nastavení automatického kontaktu s kupujícím, přes implementovaný systém plateb, až po hodnocení prodeje.

2 420 Kč s DPH

2 408 Kč

Podnikejte jinak a zkuste svůj e-shop napojit na ověřené dodavatele. Dropshipping je nízkonákladová forma prodeje a vhodný způsob, jak začít s rozjezdem e-shopu, když v tom ještě nemáte úplně jasno. Pomáhá podnikat bez skladů Propojí vás s dodavateli Snižuje provozní náklady

2 408 Kč s DPH

1 815 Kč

Firemní blog tvoří také nedílnou součást marketingového mixu moderní firmy. Firemní blogy jsou významným nástrojem firemní komunikace. Jsou zdrojem návštěvnosti a nových kontaktů. Posilují a rozšiřují klíčová slova a pomáhají zlepšovat hodnocení stránek u vyhledávačů ( SEO).

1 815 Kč s DPH

50 Kč

50 Kč za stránku A4

50 Kč s DPH

61 Kč

Vytvoříme a nastavíme Vám kategorie pro Vaše produkty v menu.

61 Kč s DPH

10 Kč

10 Kč za položku. Naplnění e-shopu zbožím či službami. Výrobky a služby - tedy Vaši nabídku vložíme do el. obchodu s delším a detailním textem a obrázkem od Vás. Pomůžeme Vám aby Vás obchodování na internetu více bavilo.

10 Kč s DPH

40 Kč

30 Kč za položku Kompletní servis plnění el. obchodu zbožím a službami.Texty pro vložení ? Krátký i dlouhý vymyslíme a napíšeme za Vás. Obrázky dodáme. Vy se tak můžete věnovat online obchodování a ušetříte spoustu času. Nudného a neproduktivního času vkládání i kreativního času při vymýšlení popisných textů.

40 Kč s DPH

363 Kč

Blog v eshopu je velmi výhodný prvek,zákazníci rádi uvidí, že tomu, co prodáváte také rozumíte a najdou zde spoustu zajímavých informací. Také má vliv na SEO. 

363 Kč s DPH

120 Kč

Přidání příspěvku do blogu napsání příspěvků na zvolené téma přiložení odpovídajícího obrázku

120 Kč s DPH