Heatmapy mYx

AComputer

Pomocí služby Heatmapy mYx je možné sledovat uživatelské chování zákazníků na stránkách e-shopu. Heatmapy odhalí, kam zákazníci klikají nejčastěji, v kterých místech nejvíce pohybují myší, jakým způsobem scrolují stránku, a dokonce i míru klikání na neaktivní prvky.

Více informací

1 210 Kč s DPH

1 000 Kč bez DPH

Proč používat mYx heatmapy?

Heatmapy mYx jsou jediným nástrojem, který Vám realisticky ukáže, co návštěvníky Vašich stránek zajímá a co naopak ignorují. Ze žádného jiného nástroje nezjistíte přesně efektivitu jednotlivých prvků, jako jsou obrázky, odkazy či bannery a jejich popularitu mezi návštěvníky.

Heatmapy mYx přinášejí jiný pohled na návštěvnost stránek.
Usnadní Vám analýzu a budete se moci zaměřit na své klienty.

Heatmapy mYx

Komu jsou mYx heatmapy určeny?

mYx je efektivním nástrojem pro každého, kdo to se svým webem a e-shopem myslí vážně a komu není jedno, co zajímá a nezajímá jeho návštěvníky. Pomohou všem, kdo přemýšlí, jak rozložit obsah důležitých stránek tak, aby dosáhli kýženého cíle – získat klienta.

Heatmapy mYx přinášejí jiný pohled na návštěvnost stránek.
Usnadní Vám analýzu a budete se moci zaměřit na své klienty.

Heatmapy mYx

Co je „mYx“?

Systém mYx dokáže sledovat každý jednotlivý klik myší na dané stránce a vygenerovat takzvanou heatmapu = barevnou mapu která se zobrazí přes sledovanou stránku a barevnou intenzitou ukazuje místa, kde je nejvíce a kde nejméně interakcí uživatelů v podobě kliknutí myší.

Co znamená zkratka „mYx“?

mYx znamená „Mouse YX“ = Souřadnice pozice myši.

Podporuje mYx také HTTPS weby?

Ano, mYx podporuje také HTTPS weby. Systém detekuje kam vložíte kód a podle toho směruje kliky. Takže i když máte část webu na HTTP a část na HTTPS, kód zůstává stejný.

Jak často se obnovují data uskutečněných kliků na stránkách?

Data se obnovují každou minutu, takže vždy máte k dispozici okamžitý stav provedených kliků.

Jak dlouho do historie (zpětně) budu mít data k dispozici?

Data budete mít k dispozici zpětně 2 roky do historie.