Zásilkovna

AComputer

Zásilkovna disponuje stovkami výdejních míst a nabízí zákazníkům osobní odběry objednávek z e-shopů jak v České republice, tak na Slovensku. Propojte se s touto službou a nabídněte svým zákazníkům veškerý komfort služeb Zásilkovny.

Rozšiřte své možnosti dopravy o Zásilkovnu, která se pyšní více než 2 200 výdejními místy v Česku a na Slovensku. Nabídněte zákazníkům pohodlí při vyzvednutí své zásilky. O tom, že je pro ně zboží připraveno, je Zásilkovna informuje SMSkou nebo e-mailem. Zákazníci navíc mohou cestu zásilky sledovat online.

 


Tento doplněk je v eshopu Shoptet již nainstalovaný.

Více informací

 

Nabídněte svým zákazníkům možnost osobního odběru, i když nemáte vlastní kamennou prodejnu. Díky napojení na Zásilkovnu získáte více než 2 000 míst, kde si mohou svoji objednávku pohodlně vyzvednout.

Princip fungování Zásilkovny je velmi jednoduchý. Při nákupu v e-shopu si zákazník volí jako způsob dopravy Zásilkovnu a z nabídky výdejních míst vybere to, které mu nejvíce vyhovuje (lokalitou, otevírací dobou nebo možnostmi platby). O tom, že je balíček na cestě, Zásilkovna informuje prostřednictvím SMS a e-mailu, kdy spolu s nimi posílá i heslo, které slouží k identifikaci při vyzvednutí zásilky. Balíček může vyzvednout kdokoli, kdo zná heslo. Odpadá tak nutnost prokazovat se občankou.

Na vyzvednutí zásilky je 7 dní od okamžiku, kdy zákazník obdržel heslo. Dobu uložení je možné prodloužit až na 21 dní.