Money S3

AComputer

Money S3 patří mezi oblíbené účetní a ekonomické systémy, který byl vyvinut v přímé spolupráci s uživateli. Disponuje přehledným rozhraním a má mnoho efektivních funkcí. Nabízí nástroje pro daňovou evidenci a podvojné účetnictví. Umožňuje snadnou fakturaci, vedení skladů, přehledy objednávek, mezd aj. Money S3 poskytuje svým uživatelům kvalitní zázemí, bezplatnou technickou podporu i legislativní aktualizace.

Více informací

1 210 Kč s DPH

1 000 Kč bez DPH

Money S3 - ekonomický systém vhodný pro malé a střední firmy i pro neziskové organizace. Nabízí všechny potřebné moduly - podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Tento systém lze propojit na internetové obchody vystavěné na FASTcentiku.

Možnosti propojení e-shopu s ekonomickým systémem Money S3

Propojení se systémem Money S3 vám práci ve vašem e-shopu velmi ulehčí.

V systému Money S3 spravujete data a e-shop aktualizujete pomocí exportů.
Objednávky a kontakty se přenášejí obousměrně, z e-shopu do Money S3 a opačně.
Mezi oběma systémy panuje naprostá komunikační shoda.
Eliminují se duplicitní záznamy a další chyby způsobené ručním přepisováním.

Money S3

Systém využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami. Mezi našimi zákazníky jsou velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a také drobní živnostníci a podnikatelé. V naši nabídce nechybí rovněž varianty Money S3 pro neziskové organizace a školy.

Money S3 zodpovědně nabízí jednoduchost a snadnost ovládání pro ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané "Aktivní pracovní ploše" máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému.

Kontakt na dodavatele

Jak si nastavit propojení e-shopu se systémem Money S3?
Pro propojení s Money S3 si zadejte si do helpdesku ticket s tímto požadavkem.
Obdržíte od nás komunikační adresy a FTP přístupy, které jednoduše vložíte do programu Money S3.
Pak už si jen připravíte data v XML nebo v Excelu a začnete využívat všech výhod tohoto propojení.

Jaká data lze z Money S3 přenášet?
• kategorie produktů
• ceny, ceníky
• parametry produktů
• informaci o skladové dostupnosti
• obrázky
• měrné jednotky
• e-maily pro zasílání novinek
• slevy výrobce
• a další

Celý proces pracuje zcela jednoduše.
Nejprve jednorázově nastavíte propojení mezi účetním programem Money S3 a podporovaným internetovým obchodem - zadáte typ obchodu, přístupové adresy a hesla. Pak si zboží, které chcete na internetu nabízet, uspořádáte do přehledných skupin, podle kterých si je může zákazník vybírat. Jediným tlačítkem poté odešlete vaši nabídku na internet.
Váš zákazník se přihlásí na stránku vašeho internetového obchodu, zadá svoji adresu nebo při druhém přihlášení jen svoje heslo, vybere si zboží a řekne „Objednat“. Ze serveru přijde objednávka, kterou váš klient přímo zařadí do objednávek v Money S3. V okamžiku, kdy objednávku vyřídíte, přenese klient informaci o tom, že byla objednávka vyřízena, zpět na server. A váš zákazník tedy může na www stránkách obratem zjistit, že má zboží již na cestě.

Obchodování jediným tlačítkem
Filozofie e-obchodování v účetním programu Money S3 je postavena na tom, že prodejce je zcela oproštěn od starostí s přenosy a kontrolou dat mezi ekonomickým systémem a obchodem. Nadefinujeme vám vzájemné propojení mezi oběma systémy a rutinní přenosy dat (vyhovuje i běžné telefonické připojení modemem) pak vykonáte jediným tlačítkem.
Tím si zabezpečíte:
Eshop Fastcentrikodeslání aktualizované nabídky zboží (ceny, popisy, množství) do obchodu;
Eshop Fastcentrikstažení nových objednávek a adres zákazníků z obchodu do Money S3 (uvidíte je jako nové nepřečtené záznamy v Adresáři a Objednávkách, u objednávek samozřejmě včetně vazby na skladové položky a jejich rezervace);
Eshop Fastcentrikodeslání aktualizovaného seznamu potvrzených objednávek zpět do obchodu.

I tento krok však lze naplánovat jako zcela automatickou opakovanou činnost - pak už stačí jen průběžně sledovat příjem nových objednávek z internetu a upravovat nabídku zboží.

PROPOJENÍ E-SHOPU S MONEY S3
Zajistíme propojení e-shopu s Money S3 nejen na straně objednávek, ale hlavně tak, aby skladové zásoby byly maximálně aktuální a nedocházelo k chybám způsobeným úpravou produktů na straně e-shopu nebo na straně Money S3.

Nejčastěji realizované možnosti propojení:
Eshop Fastcentrikpropojení objednávek spolu se seznamem odběratelů (klientů)
Eshop Fastcentrikaktualizace skladových zásob
Eshop Fastcentrikexport produktů

Propojení objednávek z e-shopu do Money S3
Z e-shopu se exportují přijaté objednávky do Money S3 (dále jen MS3) – zde se rozlišuje, zda se mají jednotlivé položky objednávky propojit se skladem v MS3 a zarezervovat. K tomu je třeba, aby e-shop dopředu věděl, které produkty udat jako skladové a které pouze jako textové. MS3 si totiž v současné době neumí poradit se situací, kdy je položka uvedena jako skladová, ale na skladě neexistuje nebo se nedokáže spárovat. Párování produktů se provádí na základě unikátního kódu Katalog (MS3) a Kód výrobku individuální (e-shop).
Při importu objednávek do MS3 je možnost párovat odběratele se stávajícím adresářem v MS3. Je možno do adresáře automaticky přidávat i nové odběratele.

Propojení produktů z e-shopu do Money S3
Vzhledem k lepším možnostem editace popisu a fotografií produktů, většina klientů volí možnost primárního přidávání produktů do e-shopu. Následně se se z e-shopu exportují nově přidané produkty. Tyto se založí jako nová skladová a kmenová karta v MS3. Uživatel má kontrolu nad tím, které produkty se vyexportují. Tímto způsobem je možno i produkty v MS3 aktualizovat – jednoduše při úpravě před uložením zatrhnete v administraci e-shopu volbu Vyexportovat do MS3.
Je také možné produkty plnit v Money S3 a následně je načíst do e-shopu a zde zlepšit formát popisků, doplnit parametry pro filtraci a další možnosti, které Money S3 nenabízí.
V případě, že v e-shopu používáte subprodukty, tak je třeba tyto produkty nejprve naplnit v e-shopu a až následně provést propojení. Pokud produkty jsou již v e-shopu naplněné, provede se automaticky jejich spárování na základě individuálního kódu nebo EAN kódu.

Propojení skladových zásob z Money S3 do e-shopu
Z Money S3 se exportují stavy skladových zásob jednotlivých produktů. E-shop pak upravuje dle těchto informací dostupnost a může i jednotlivé produkty skrýt/zobrazit. Primárně se exportují z MS3 pouze změněné položky, jednou denně se však vyexportuje kompletní seznam zásob – kvůli ošetření stavu, kdy se nějaká skladová zásoba stala v MS3 skrytou – v tom případě by se neexportovala a e-shop by ji nechával nezměněnou v původním stavu před skrytím.

Co je v ceně našeho řešení?
Konzultace k propojení, výběr vhodných propojení a následné kompletní nastavení, včetně otestování na vašem počítači.