Plnění e-shopu s doplněním obrázků i dlouhých textů

AComputer

30 Kč za položku Kompletní servis plnění el. obchodu zbožím a službami.
Texty pro vložení ? Krátký i dlouhý vymyslíme a napíšeme za Vás. Obrázky dodáme. Vy se tak můžete věnovat online obchodování a ušetříte spoustu času. Nudného a neproduktivního času vkládání i kreativního času při vymýšlení popisných textů.

Více informací

40 Kč s DPH

33 Kč bez DPH

Maximální možná efektivita při správě el. obchodu
Nechte kompletní vložení zboží - výrobků nebo služeb na nás. Vaši nabídku vložíme do elektronického obchodu, vymyslíme popisné texty tak aby přitáhly pozornost návštěvníků a udělali z nich Vaše zákazníky tím že jim napomohou v rozhodnutí o zakoupení. Vložíme obrázky které vhodně reprezentují Vaše zboží či službu, pokud se takové obrázky nedají sehnat dovedeme je reprezentativně nafotit. Je to unikátní nabídka kterou Vám jen tak někdo nezprostředkuje. Většina plnění vyžaduje velkou míru interakce, my od Vás budeme chtít znát jen název, kategorii do které chcete výrobek zařadit a jeho cenu. Vše ostatní nechejte na nás. Můžete tak mít velice rychle dostupný el. obchod s plnou nabídkou aniž byste museli věnovat mnoho svého času.

Možnosti úprav
Po vložení si můžete samozřejmě sami a nebo s naší pomocí nabídku libovolně upravit, rozšířit, změnit texty, obrázky, parametry apod. Nejste ničím omezeni. Jedná se tedy o exkluzivní nabídku umožňující spuštění Vašeho el. obchodu v rekordním čase aniž byste sami trávili někdy i stovky hodin práce vkládáním zboží či služeb do el. obchodu.

Termíny
Vaše zboží a služby začneme vkládat okamžikem objednání a předání podkladů (přístup do el. obchodu, názvy zboží, kategorie do kterých je chcete zařadit a cena), nevznikají Vám tak žádné průtahy a můžete se věnovat jiným záležitostem.

Pokud bychom si nebyly podle názvu nabídky zboží či služby jisti jak postupovat - jaký text nebo obrázek zvolit, budeme Vás kontaktovat e-mailem o upřesnění, stejně jako když by bylo potřeba vyfotit zboží či službu přímo ve Vaší provozovně apod. Mezitím ale budeme pracovat na dalších výrobcích či službách v pořadí tak aby bylo dosaženo maximální časové úspory.

Vzhledem k tomu že je třeba vymyslet texty a zajistit obrázky (mnohdy i nafocením) ke každému Vašemu zboží či službě, trvá vložení jednoho výrobku či služby 20 minut až jednu hodinu.

Tímto způsobem tedy za běžný pracovní týden můžeme kvalitně vložit až 60 výrobků či služeb. Jde o skutečně maximální možnou rychlost vkládání tímto způsobem (tj. s přípravou opravdu dobrých textů a obrázků). Kdokoliv by Vám nabízel vyšší rychlost nezaručí seriózně kvalitu vložení a sami byste měli přibližně s touto dobou vložení počítat. Samozřejmě čím více času na vložení je, tím kvalita textů může pouze stoupat.

Vždy a ve všech našich nabídkách naleznete nejrychlejší a nejekonomičtější řešení problémů a potřeb. Tedy nejpřijatelnější poměr ceny a kvality.

Protože s námi narozdíl od některých neplatíte za čas ale za položku tedy výkon doporučujeme službu objednat a zajistit s dostatečným předstihem. Jednejte proto ihned.

Obsah nabídky
Stereotypní činnosti

otevírání a zakládání produktových stránek
potvrzování předem definovaných parametrů zboží či služeb
Kreativní činnosti

copywriting - vymyšlení poutavých úvodních i detainích textů pro zboží či služby
hledání či nafocení zboží a služeb
kontrola kvality vložení a správnosti zadaných údajů