Ruční zápis do katalogů

AComputer

1 210 Kč s DPH

1 000 Kč bez DPH

V čem mému eShopu pomůže registrace do katalogů?
Registrace vašeho eShopu do internetových katalogů je nejjednodušší způsob, jak docílit vyšší návštěvnosti vašeho eShopu. Získáte tak nové zákazníky a jako bonus vylepšíte pozici svého eShopu v internetových vyhledávačích.

Pokud eShop registrujete na tematicky podobné stránky, získáte kvalitní zpětné odkazy. Registrace eShopu do internetových katalogů také zvyšuje povědomí o vaší značce či produktu, což vám přiláká i potenciální zákazníky.

Výhodou je, že zápis v katalogu zůstane i několik let, takže nemusíte pořád vkládat odkazy nové. Je ovšem důležité čas od času projít stránky, na které je odkaz vložen. Může se totiž stát, že původní stránka bude zrušena a stane se z ní stránka s nevhodným obsahem (pornografie, drogy, zbraně, hazard). Díky tomu byste od vyhledávacích robotů dostali pěkně za vyučenou a klesli byste hluboko ve výsledku vyhledávání.

Vyzkoušejte naši službu: Ruční registraci do internetových katalogů
Pomůžeme vám zvýšit návštěvnost vašeho eShopu. Díky ruční registraci získáte více než 400 zpětných odkazů od různých internetových katalogů a ušetříte tak spoustu času. Díky tomu bude váš e-business krásně vzkvétat.

Výhodou naší služby je, že odkazy vkládáme opravdu ručně a nepoužíváme k tomu roboty. Každý odkaz umisťujeme do tematicky správné kategorie a dodržujeme zásady správného linkbuildingu. Pokud by byl použit robot, mohlo by se ve výsledku stát, že vyhledávače za to budou váš eShop penalizovat a tím pádem začnete klesat v přirozeném výsledku vyhledávání.

Zpětné odkazy jsou odkazy, které na váš e-shop vedou z různých webových stránek, katalogů (např. Firmy.cz), diskusních fór, blogů ap. Obecně platí, že čím více jich vybudujete, tím lépe. Zpětné odkazy pak mají dva hlavní efekty. Za prvé na ně lidé klikají, což znamená nové návštěvníky. Za druhé jsou velmi důležité pro SEO optimalizaci (optimalizace pro vyhledávače). Budování odkazů je samozřejmě velmi náročné na čas.

Dobrou zprávou je, že tvorbu zpětných odkazů lze objednat u nás nebo u různých agentur. Pozor však na to, že některé agentury používají softwarové roboty pro budování odkazů. Výsledkem pak může být to, že vyhledávače začnou váš internetový obchod penalizovat a nepodaří se vám dobře umísťovat ve výsledcích vyhledávání.