ČSOB

AComputer

Platební brána ČSOB nabízí kompletní řešení pro váš on-line byznys.

Více informací

242 Kč s DPH

200 Kč bez DPH

Kompletní řešení financí pro váš on-line byznys nabízí platební brána ČSOB, kterou si také můžete implementovat do vašeho e-shopu.

Proč si zřídit zrovna ČSOB platební bránu?

  1. Představuje pohodlí pro vaše klienty. Platební brána je velmi chytrá, sama upozorní klienty na chyby v zadání platby a v případě, že se platba nepovede, umožní opakované zadání platby. Tím aktivně zvyšuje počet dokončených transakcí.
  2. Je maximálně bezpečná. Platby se zpracovávají pomocí technologie 3D Secure a brána samotná je certifikována podle nejpřísnějších bezpečnostních standardů asociací Visa a MasterCard. Pokud dodržíte všechna pravidla, chrání váš obchod dokonce i před neoprávněnými reklamacemi držitelů platebních karet.
  3. Platby zpracovává rychle. Ihned po obdržení platby ji ČSOB připíše na váš účet. U českých karet je to většinou hned následující pracovní den. Podle přehledného výpisu si lehce spárujete příchozí platby s objednávkami v e-shopu.
  4. Umí přijímat eura, dolary i libry. K tomu, abyste mohli přijímat platby i v eurech, dolarech a librách, stačí pouze specifikovat měnu v žádosti o platbu, která je následně připsána na váš cizoměnový účet v ČSOB, nebo konvertována do českých korun.
  5. Nabízí pohodlnou správu transakcí. A to prostřednictvím transakčního portálu, kde snadno zjistíte stavy jednotlivých transakcí a vrátíte klientovi peníze za vrácené nebo neodebrané zboží. Můžete i zadat požadavek, aby vaše vratky byly hrazeny automaticky.
  6. Spustíte si ji jednoduše ve třech krocích. S ČSOB uzavřete smlouvu o obchodní spolupráci, s námi si domluvíte implementaci modulu a poté bránu vyzkoušíte a otestujete ve cvičném režimu. S řešením případných problémů při testování vám ČSOB poradí. Pokud vše bude fungovat bez problémů, můžete začít svou platební bránu využívat naostro.

Platební brána ČSOB pro eshop

Pro více informací se podívejte přímo na stránky ČSOB. Pokud si s námi přejete domluvit implementaci modulu napište nám.