PayPal

AComputer

PayPal je internetový platební systém pro výměnu plateb mezi jeho registrovanými uživateli. Platby si PayPal stahuje přímo z platební karty, kterou si uživatel se svým účtem propojí.

Náš eshop podporuje platební metodu PayPal.

Více informací

242 Kč s DPH

200 Kč bez DPH

Platební brána PayPalProvozujete-li tedy internetový obchod (internetové prodejny), umožní vám PayPal jednoduše přijímat platby od zákazníků, a to i pokud oni sami vůbec žádný PayPal účet nemají. V průběhu dokončování objednávky je nakupující přesměrován na stránku PayPal, kde si vybere způsob platby. Tato stránka je částečně upravitelná pro design obchodu, takže zákazník nemusí ani poznat, že odešel jinam. V případě, že nemá na PayPalu účet, vyplní zde nutné zúčtovací údaje o své kartě - PayPal tak zafunguje podobně jako Google Checkout, pro zákazníky znamená větší bezpečnost jeho údajů, obchodům odpadá nutnost tyto údaje spravovat. Pokud již zákazník účet u PayPalu má, je vše ještě snadnější. Vyplní pouze přihlašovací jméno a heslo a zaplatí buď z přebytku na svém PayPal účtu, nebo opět kartou.

Po odeslání Vaší objednávky jste kliknutím na platební tlačítko automaticky Pay with PayPal přesměrováni na platební bránu PayPal. Zde můžete zaplatit buď platební kartou bez nutnosti přihlášení k účtu PayPal nebo jednoduchým příhlášením ke svému PayPal účtu.

 

Platební brána PayPal je mezinárodním platebním systémem, který umožňuje online převádět peníze z jednoho účtu na druhý. Systém umožňuje převod peněz mezi účty, které jsou identifikovány e-mailovými adresami v různých měnách. Při platbě přes PayPal je platba zaslána z účtu zákazníka z jeho aktuálního zůstatku kreditu nebo je přímo stržena z jeho kreditní karty nebo bankovního účtu.

Nezbytným předpokladem pro zprovoznění PayPal platební brány v e-shopu je mít založený Business účet na PayPalu.

Více informací na stránkách PayPal.com