Twisto

AComputer

Twisto je inovativní platební metoda, která funguje na principu – objednej, vyzkoušej a zaplať do 14 dnů. Výhoda této metody pro vás spočívá v jistotě, že za zboží budete mít zaplaceno. Cenu objednávky totiž zaplatí za zákazníka společnost Twisto, která poté dále řeší platbu za objednávku se zákazníkem.


Tento doplněk je v eshopu Shoptet již nainstalovaný.

Více informací

 

Nechte se zákazníky nakoupit a zaplatit až potom, co už budou mít objednané zboží doma. Twisto platby vám takový způsob obchodování umožní. Systém odložených plateb za nákup on-line disponuje nejmodernějšími metodami, které zaručují, že vy budete mít objednávku zaplacenou v podstatě ihned, avšak zákazníci za zboží reálně zaplatí až po jeho vyzkoušení, a to do dvou týdnů od doručení zásilky.

Služba potěší jak vás, tak vaše zákazníky.

Společnost Twisto za ně totiž zaplatí celý nákup. A to hned.

Peníze po nich bude chtít zpátky až za 14 dnů, kdy si lidé všechno v klidu vyzkouší a prohlédnou. U vás tak dost možná nakoupí i ti, kteří by jinak váhali.

Platební metoda ve stylu „Objednejte ihned. Rozbalte doma. Zaplaťte do 14 dnů.“.

Vlastnosti Twista

Přijatou objednávku vašemu e-shopu místo zákazníka zaplatí Twisto. Zákazníka tím pádem od vás přebírají smlouvou o postoupení pohledávky. Pokud zákazník objednávku po 14 dnech nezaplatí, není to starost vaše, ale Twista. Vy neřešíte nic.

Díky Twistu obdržíte peníze za objednávku do druhého dne, i když se zákazník rozhodne zaplatit až později. Odpadávají tedy případné starosti s tím, jestli od nakupujícího dostanete zaplaceno. Jednoduchá platba spolehlivě fungující i přes mobil zajistí vašim zákazníkům komfort při nakupování a vám vyšší konverze.

Vyzkoušejte si to na prvních 10 dní zdarma.

 

Super služba. :) Rychlé, pohodlné, díky připomenutí člověk nezapomene poslat platbu.“

Jako mamince na mateřské mi to vyhovuje, když malý akutně potřebuje to nejdůležitější a já musím zrovna čekat na penízky.“

S placením Twisto jsem se poprvé setkala a můžu říct, že jsem byla velice mile překvapená a nadšená.“

„Skvělá služba, která umožňuje nákup před výplatou a platbu až po ní. Dotažená až do konce a výborně využitelná v praxi bez zbytečné byrokracie a omezení.“

„Tak já chválím. :) Zaskočila a příjemně překvapila mě možnost zaplatit zboží až po prohlédnutí a vyzkoušení, to je skvělé! Určitě budu dál využívat Vaše služby. Děkuji.“