Nábytek

AComputer

Nábytek - šablona na eshop Prestashop 1.6.x - DEMO

Šablona je 100% responzivní. Je určena pro e-commerci nábytku a bytových doplňků. Můžete vytvořit krásný on-line obchod.
Šablona má slidery a bannery různých velikostí, které se snaží upoutat na vaše výrobky, sledují trendy a snaží se oslovit vaše zákazníky. Sociální sítě a informace Blogu jsou pěkně zobrazené a informacemi podporují sortiment eshopu.

Více informací

2 087 Kč s DPH

1 725 Kč bez DPH

Šablona je 100% responzivní. Je určena pro e-commerci nábytku a bytových doplňků. Můžete vytvořit krásný on-line obchod.
Šablona má slidery a bannery různých velikostí, které se snaží upoutat na vaše výrobky, sledují trendy a snaží se oslovit vaše zákazníky. Sociální sítě a informace Blogu jsou pěkně zobrazené a informacemi podporují sortiment eshopu. Pomocí modulů vám šablona umožní vytvořit více profilů s více záhlaví a zápatí. Můžete vytvořit několik profilů pro marketingové kampaně jsou Vánoce, Nový rok atd. Pomocí vestavěných modulů můžete snadno nakonfigurovat šablonu. Díky funkcím jako je Swipe, Animation a Owl Carousel elements můžete vytvořit s šablony jedinečný eshop. Šablona podporuje CSS3, HTML5, RTL Jazyk rozvržení a rámcové Bootstrap3, které pomáhají vytvářet rafinované webové stránky s sémantickou přesností a vysoce přizpůsobitelné. Šablona má zaintegrované výkonné moduly s mnoha funkcemi, které nastavíte v administraci. Co je v ceně? QUICKSTART instalační balíček Balíček obsahuje všechny moduly, šablony, dokumentaci, vzorová data. Po instalaci balíčku, získáte eshop, který vypadá jako demo. PSD ZDROJE Šablona obsahuje zdrojové soubory Adobe PSD. ROZŠÍŘENÍ Součástí šablony jsou moduly, pluginy ... které se používájí pro demo.

Šablona eshop - nábytek

Šablona eshop - nábytek

Šablona eshop - nábytek