Projektový návrh webu

AComputer

1 000 Kč s DPH

1 000 Kč bez DPH

Vytvoření kvalitních a obchodně úspěšných webových stránek není jednoduché. Je třeba přemýšlet nad mnoha faktory, jako je cíl stránek, cílová skupina, obsah webu, jeho grafické ztvárnění, rozložení jednotlivých stránek a další. Na základě dlouholetých zkušeností vám dokážeme poradit s celým procesem tvorby nového, případně rekonstrukcí stávajícího webu.

    Připravíme pro vás návrh webu, který usnadní dosahování vašich cílů.
    Pomůžeme vám vybrat nejvhodnějšího dodavatele webu.

Jak vám při přípravě webu můžeme pomoci

Příprava nového webu se skládá z několika fází, přičemž asistovat vám můžeme u celého procesu od začátku do konce, nebo u vybraných kroků. Typicky mezi ně patří:

    Ujasnění si koncepce webových stránek. V první řadě je důležité mít jasnou představu o poslání webových stránek, základních funkcích a cílové skupině. Na základě těchto informací je pak možné lépe naplánovat celý projekt webu a vyhnout se zbytečným překvapením v průběhu jeho tvorby.
    Sestavení informační architektury webu. V rámci tohoto kroku V rámci tohoto kroku sestavíme strukturu webu podle předpokládaného obsahu jednotlivých stránek a navrhneme způsoby navigací.
    Vytvoření wireframeů. Navrhneme podobu a obsah webových stránek.
    Sestavení projektové dokumentace pro tvůrce webu. Na základě získaných informací pro vás vytvoříme návrh obsahu a struktury jednotlivých stránek, který poslouží jako podklad pro grafické zpracování webu. Součástí projektové dokumentace jsou také obecná pravidla pro implementaci webu, kterých by se měl tvůrce webových stránek držet.
    Realizace výběrového řízení na dodavatele webu. V případě zájmu za vás oslovíme vybraná grafická studia a web-developerské firmy, které mají dostatek zkušenosti pro práci na vašem projektu. Na základě předem určených kritérií pak vyhodnotíme jejich nabídky a doporučíme vám nejvhodnějšího kandidáta.
    Dohled nad tvorbou webu (supervize). Po zhotovení grafického návrhu vám doporučíme případné změny z hlediska důvěryhodnosti, přesvědčivosti a přístupnosti stránek. Zároveň budeme v průběhu tvorby webu dohlížet na jeho dodavatele a zajistíme, aby se postupovalo v souladu s projektovým zadáním.

Pro koho je služba určena

Spolupráce při tvorbě webu je vhodná pro každého, kdo se právě chystá vytvořit nový nebo zrekonstruovat svůj stávající web. Díky našim dlouholetým zkušenostem a znalostem si pojistíte, že váš nový web bude kvalitní, splní svůj cíl a především se vyvarujete mnoha drahých chyb a omylů. Nejlepší výsledky podle našich zkušeností přináší komplexní spolupráce při celém procesu tvorby nového webu, pomoci vám ale můžeme i s jednotlivými kroky, jako je posouzení kvality práce dodavatele či organizace výběrového řízení.
Způsob objednání a cena

Konkrétní průběh spolupráce při tvorbě či rekonstrukci webu vždy závisí na individuální dohodě. Od domluveného obsahu a rozsahu spolupráce se následně odvíjí i cena našich služeb a způsob financování. Kontaktujte nás proto pomocí nezávazného poptávkového formuláře, bude pro nás potěšením podílet se na přípravě vašeho webu.