Průběžné SEO

AComputer

Chcete pro svůj web více návštěvníků z přirozeného vyhledávání? Chcete, aby byl váš web ve výsledcích vyhledávání dobře vidět? Rádi byste více dokončených konverzí? V rámci průběžného SEO vybereme nejvhodnější postup, kterým dosáhnete svých cílů.

Více informací

 

Váš web budeme optimalizovat tak, abychom dosáhli vašich cílů.
Přivedeme vám více relevantních návštěvníků.

Co je průběžné SEO?

Internetové vyhledávače jsou celosvětově největším zdrojem návštěvnosti webových stránek. Ovšem jen některých těch, které jde ve vyhledávačích relevantním dotazem snadno nalézt. V rámci průběžného SEO usilujeme o to, aby váš web co nejlépe odpovídal potřebám vyhledávačů, a tím i uživatelů internetu. Vždy se v maximální možné míře snažíme, aby naše optimalizace směřovala k naplňování vámi stanovených cílů a očekávání.

Co vám průběžné SEO přinese?

Optimalizace pro vyhledávače má zdánlivě jediný cíl: zviditelnit optimalizované stránky ve vyhledávačích tím, že se na často kladené dotazy zobrazí na předních místech výsledků hledání, a dosáhnout tak podstatného zvýšení návštěvnosti. Do hry však vstupuje i druhý faktor, o kterém některé SEO agentury tolik nemluví - cílení návštěvnosti. Právě vysokou mírou cílení se zejména fulltextové vyhledávače liší od všech ostatních zdrojů návštěvnosti. Uživatelé vyhledávačů obvykle přesně vědí, co chtějí, požadují to právě teď a na dobře optimalizovaných stránkách to nacházejí. Optimalizace pro vyhledávače proto není jen metodou zvyšování návštěvnosti a zisku majitele webu, ale též službou zákazníkům, kteří ji umí ocenit a odvděčit se důvěrou a věrností. Tím se optimalizace pro vyhledávače podílí na budování a posilování značky.

Co zahrnuje SEO?

Váš web budeme průběžně monitorovat a upozorňovat vás na případné problémy a možná rizika, která by mohla dosahování vašich cílů komplikovat. V rámci SEO průběžně navrhujeme změny na vašem webu, které vám usnadní dosahovat dobrých výsledků ve vyhledávačích, a tím přivádíme relevantní návštěvnost.

Nedílnou součástí SEO je také efektivní získávání kvalitních zpětných odkazů. Ty jak dále pomáhají výsledkům webu ve vyhledávačích, tak i přivádí přímou návštěvnost na váš web.

Sledujeme aktuální trendy v oblasti optimalizace pro vyhledávače, upozorňujeme vás na zajímavé příležitosti a varujeme před možnými problémy. O rostoucí návštěvnosti vašeho webu vás informujeme v pravidelných měsíčních reportech.