Školení SEO pro webmastery

AComputer

1 000 Kč s DPH

1 000 Kč bez DPH

Pokud zodpovídáte za technickou realizaci firemního nebo jiného webu, odpoví nám naše Školení SEO pro webmastery na jednoduchou otázku: Co vše můžete udělat pro zvýšení pozic svých stránek na zvolená klíčová slova ve vyhledávačích.
Komu je školení určeno

Školení SEO pro webmastery je především určeno pracovníkům technických profesí, tj. webmasterům, webdesignérům, kodérům a programátorům, pro které není SEO hlavní náplní práce. Nabyté znalosti využijete např. při kódování webových stránek, implementaci nebo programování systémů pro správu obsahu a troufnout si budete moci dokonce i na kompletní návrh malých webů v málo konkurenčních segmentech.

Pokud se věnujete spíše marketingu a vedení webových projektů, nebo zadáváte realizaci svého webu externím dodavatelům, doporučujeme vám nejprve absolvovat naše Školení SEO pro marketéry a vedoucí projektů.
Co se školení naučíte

Školení je rozděleno do dvou částí. V první si společně projdeme proces optimalizace tzv. on-page faktorů jednotlivých stránek v kontextu menšího webu. Budou nás zajímat zvláště tato témata:

    Základní pojmy: vyhledávač, indexace, off-page a on-page faktory, PageRank
    Představení analýzy klíčových slov
    On-page faktory - umístění klíčových slov na stránku
    Zdrojový kód stránky z pohledu SEO
    Technické chyby, které mohou omezit indexaci webu
    Nástroje, které lze při optimalizaci využít
    Vlastnosti, které by měl mít systém pro správu obsahu (CMS)
    Vhodné systémy pro hodnocení úspěšnosti SEO
    Nepovolené metody optimalizace

Druhou část školení tvoří praktický workshop. Účastníci mohou předložit své vlastní projekty, na kterých pak lektor demonstruje jejich nedostatky z hlediska SEO a ukáže možné způsoby nápravy. Projekty pro workshop je třeba přihlásit alespoň týden před zahájením školení.