Nlooud ISP Cloud – privátní cloud

AComputer

Revoluční cloudová služba pro many-to-cloud hostingovou mapovací technologii umožňující z pronajatého privátního cloudu “vytřískat” skutečné maximum, tedy plný nativní výpočetní výkon a zajistit tak nejlepší možný výkon, odezvu a bezpečnost při pevně daných nákladech na provoz služby. Tento unikátní přístup zajistí pro Vaše multiinstalace bezkonkurenční provozní náklady. Privátní cloudy budujeme již od ekvivalentu několika fyzických serverů do několika tisíců instancí servírující miliony multiinstancí CMS/RS/eCommerce aplikací.

Více informací

 

Privátní Cloud

Cloud je reálný a efektivní směr provozu pro řadu nasazení. Ne pro všechny druhy aplikací je ovšem vhodný “neomezený” veřejný cloud, který dokáže snadno eskalovat náklady na provoz do astronomických výšin. S ISP cloudem budete mít veškeré výdaje plně pod kontrolou a proti komerčním hostingům nebo managed serverům při dobrém návrhu aplikace výhodu v podstatě neomezené škálovatelnosti.

Propojení zákazníků, vývojářů a uživatelů

NLOOUD ISP Cloud je produkt propojující svět zákazníků, vývojářů a uživatelů s potřebami ISP a poskytovatelů SaaS řešení. ISP Cloud realizuje privátní cloud nad clusterem virtuálních serverů. Ideálně tak kombinuje výhody z obojího. Odolnost, robustnost cloudu a fixní náklady pevně dané výpočetní kapacity clusteru. V násobcích tak snižuje náklady na provoz takto realizovaného masivního souboru aplikací.

KVM  VEEAM  vmware  OpenStack

Klíč je v optimalizaci

ISP Cloud optimalizuje v reálném čase prostřednictvím NLOOUD Adaptive Container zátěž clusteru hw a optimalizuje chování distribuce úloh v cloudu, nikoliv s ohledem na maximální výpočetní kapacitu (jako běžné cloud služby), ale s ohledem na maximálně efektivně využitý cluster. Principem se ISP cloud dost podobá balanceru, s tím rozdílem, že balancery rozkládají zátež jedné (nebo několika) aplikace, kdežto cloud přístup umožňuje rozkládat zátěž milionů jednotlivých aplikací mezi desítku až tisíce virtuálních serverů. Tento způsob fungování a optimalizace provozních nákladů umožňuje nejenom pohodlně a snadno provozovat Vaše aplikace, ale především plánovat a rozvíjet Vaše služby. Oproti aplikačnímu hostingu je reálná úspora cca 80% pro ekvivalentní výpočetní výkon s tím, že zůstává zachována výhoda cloud řešení – plná škálovatelnost. Parametry clusteru totiž můžete kdykoliv dle potřeby měnit, NLOOUD Adaptive Container zajistí jeho nejefektivnější využití.