Strategie budování zpětných odkazů

AComputer

Strategie budování zpětných odkazů Vám řekne, které formy a metody linkbuildingu jsou vhodné s ohledem na potřeby vašeho webu a jeho zaměření. Součástí dokumentu budou nejendoporučené postupy budování zpětných odkazůale také konkrétní typy webů, na které bude vhodné se zaměřit.

Více informací

1 815 Kč s DPH

1 500 Kč bez DPH

Co Vám řekne Strategie budování zpětných odkazů

  • Jak postupovat při budování zpětných odkazů
  • Na které konkrétní typy webů se zaměřit
  • Jak vyhledávat a hodnotit jednotlivé zdroje zpětných odkazů
  • Které cílové stránky vašeho webu zvolit pro výměnu odkazů
  • Jak upravit cílové stránky vašeho webu

Proč jsou zpětné odkazy důležité?

Zpětné odkazy, jejich počet, kvalita a relevance jsou důležité pro hodnocení kvality (ranků) vašich stránek roboty vyhledávačů. Jednoduše řečeno, čím více zpětných odkazů z kvalitních a tematicky podobných stránek povede na váš web či jeho jednotlivé stránky, tím lépe vás vyhledávače ohodnotí. Dosáhnete-li vyšší ranky stránek, zlepší se vaše pozice ve vyhledávačích a vzroste návštěvnost vašeho webu.

Jak nejlépe začít budovat zpětné odkazy?

Základním krokem by mělo být vytvoření strategie, která Vám řekne, jak postupovat a na které weby se zaměřit. Může pomoci poznání konkurenčních webů a jejich zdrojů zpětných odkazů, což může být použito i pro vlastní linkbuilding.
Velmi důležité je hledat především obsahově podobné a kvalitní weby. Námi zpracovaný dokument bude obsahovat všechny důležité informace, vhodné weby i konkrétní postupy, takže celý další proces budování zpětných odkazů bude velmi jednoduchý a zvládnete jej snadno vlastními silami.

Co je strategie budování zpětných odkazů

Strategie budování zpětných odkazů je podrobný, mnohastránkový dokument vytvořený přesně na míru vašemu webu, jeho potřebám, cílům i zaměření. Obsahuje jak obecnou část informující o možnostech získávání, hodnocení a významu zpětných odkazů, tak především praktickou  část, obsahující konkrétní postupy i vhodné weby pro získávání zpětných odkazů.
Objednejte si strategii budování zpětných odkazů a získejte cenné know-how pro budování zpětných odkazů, čímž zlepšíte viditelnosti ve vyhledávačích a zvýšíte návštěvnosti vašeho webu.

Ukázka ze Strategie budování odkazů:

 Strategie budování zpětných odkazů