Sociální sítě
Sociální sítě

Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby, používají je lidé všech věkových kategorií a velkou roli hrají i pro propagaci. Propagace by se měla dělat na místech, která jsou na očích co největšímu počtu lidí a v této souvislosti jsou sociální sítě ideálním místem, kde s propagací začít. Vytvoříme vám profily na strategicky nejdůležitějších sociálních sítích.

Propagace na sociálních sítích. Sociální sítě jsou další možností vašeho růstu a budování vztahu se zákazníky. Pomůžeme najít nejvhodnější metodu propagace a postaráme se o komunikaci se zákazníky.

 • Facebook

  Facebook je nejrozšířenější sociální sítí současnosti. Firemní nebo komunitní profil umožní sdílet důležité informace. Můžeme zajistit vytvoření ale i propagaci, která osloví nejen přátele, ale libovolnou cílovou skupinu, na kterou by měl být obsah směřován. Facebook může znamenat výrazně vyšší návštěvnost vaší prezentace či eshopu. Na Facebooku najdete téměř 4 miliony českých uživatelů. Takže i velké množství vašich zákazníků.

 • YOUTUBE

  Eshopy a www prezentace používají videa pro lepší komunikaci se zákazníky, nebo uživateli. Videa by měla být správně setříděna a to nejlépe přes profil na YouTube. Můžeme vám vytvořit prezentace, návody, instrukce nebo demonstrace produktů. Vytvořením vlastního kanálu zvýšíme sledovanost. Účet propojíme s Google+ a Facebookem, aby bylo sdílení nových videí ještě jednodušší.

 • TWITTER

  Twitter slouží jako publikační a marketingový nástroj. Firmy čím dál častěji používají Twitter k publikování informací, ke své propagaci, komunikaci se zákazníky a budování značky. Twitter může sloužit jako zdroj informací.

 • LinkedIn

  LinkedIn je profesní sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech. Síť má více než 100 milionů registrovaných uživatelů, čím dál více získává popularitu i v Česku. Mezi uživatele patří manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů. Také firmy mají své účty na LinkedIn.

 • Instagram

1 452 Kč

Kampaň je zaměřená na  podporu vaší značky  přímý prodej zboží nebo podporu prodeje získávání fanoušků pro Facebook

1 452 Kč s DPH

1 210 Kč

Připravíme a případně zrealizujeme kampaň na sociálních sítích. Navrhneme typy příspěvků a jejich propagaci v domluveném časovém období tak, aby plnily stanovené cíle.

1 210 Kč s DPH

1 210 Kč

Podobně jako využíváme obsahové sítě s využitím Sklik nebo AdWords systému, je možné vytvořit kampaně na Facebooku. Navrhneme kampaně a postaráme se o jejich správné cílení a následné vyhodnocení.

1 210 Kč s DPH

1 210 Kč

Poznáme zájmy potenciálních zákazníků na vašich stránkách a následně se postaráme o jejich cílené oslovení na Facebooku.

1 210 Kč s DPH

1 089 Kč

Propojíme Vám váš e-shop pomocí aplikace se sociální sítí Google+ a usnadníte tak zákazníkům přihlašování na váš e-shop.

1 089 Kč s DPH

1 089 Kč

1 089 Kč s DPH

1 089 Kč

Twitter představuje dynamickou sociální síť, v níž se vyhraňují oborově nebo zájmově spřízněné skupiny uživatelů. Tematické okruhy se budují pomocí tzv. hashtagů (#, klíčových slov), které jsou součástí každého příspěvku (tweetu) ​Najděte si své "followery" také na Twitteru a nachystejte si ke svým produktům i sdílecí tlačítko s Twitter ptáčkem.

1 089 Kč s DPH

726 Kč

Tato sociální síť sází na silný vizuální aspekt. Její uživatelé se tu chodí inspirovat v nejrůznějších oblastech běžného života. Díky nápaditým "pinům" ostatních uživatelů si svůj styl, domov, zahradu apod. může vylepšit v podstatě každý.

726 Kč s DPH

484 Kč

YouTube má obrovský potenciál nabídnout služby a výrobky pomocí videí na YouTube. Video může říci více než tisíc slov. Většina návštěvníků Vašeho webu uvítá užitečné informace a návody, které budou prezentovány pomocí video prezentaci. založení profilu návrh uživatelského jména vytvoření základní grafiky profilový obrázek, logo nastavení propojení...

484 Kč s DPH

3 025 Kč

Balíček vytvoření profilů Facebook Google+ Twiteer YouTube

3 025 Kč s DPH

2 420 Kč

Balíček správy profilů Facebook Google+ Twiteer

2 420 Kč s DPH