Eshop
Eshop

Poskytujeme podporu klientům, kteří používají eshop shoptet.cz, který je jedničkou na českém trhu v oblasti poskytování hotových e-shopových řešení. Momentálně na jejich platformě běží více než 15 tisíc eshopů. Shoptet.cz je úžasný systém pro tvorbu e-shopů, který používají tisíce obchodů v České republice.

363 Kč

SEO audit představuje mocný nástroj pro úspěšnou optimalizaci webových stránek pro vyhledávače (SEO). Pokud máte existující eshop, je SEO audit první bod, který vám pomůže zvýšit návštěvnost z vyhledávačů a tím i vaše tržby.

363 Kč s DPH

3 630 Kč

Nakódování *PSD návrhu

3 630 Kč s DPH

726 Kč

Na základě dostupných informací provedeme zjištění výrazů a slovních spojení, které Vaši potenciální zákazníci zadávají do vyhledávačů při hledání Vaši nabídky. Tento krok provádíme v několika fázích.

726 Kč s DPH

50 Kč

50 Kč za stránku A4

50 Kč s DPH

10 Kč

10 Kč za položku. Naplnění e-shopu zbožím či službami. Výrobky a služby - tedy Vaši nabídku vložíme do el. obchodu s delším a detailním textem a obrázkem od Vás. Pomůžeme Vám aby Vás obchodování na internetu více bavilo.

10 Kč s DPH

40 Kč

30 Kč za položku Kompletní servis plnění el. obchodu zbožím a službami.Texty pro vložení ? Krátký i dlouhý vymyslíme a napíšeme za Vás. Obrázky dodáme. Vy se tak můžete věnovat online obchodování a ušetříte spoustu času. Nudného a neproduktivního času vkládání i kreativního času při vymýšlení popisných textů.

40 Kč s DPH

120 Kč

Přidání příspěvku do blogu napsání příspěvků na zvolené téma přiložení odpovídajícího obrázku

120 Kč s DPH

4 840 Kč

4 840 Kč s DPH

2 420 Kč

Zajistíme budování zpětných odkazů pro váš e-shop, které má význam nejen pro získávání přímé návštěvnosti, ale také pro posilování SEO pozic internetového obchodu. Záleží na formě, umístění a správném směřování zpětných odkazů. Budeme pro vás tvořit zpětné odkazy, měřit počet zaindexovaných odkazů na vyhledávačích a vyhodnocovat linkbuildingové aktivity...

2 420 Kč s DPH

290 Kč

Práce grafika na Vašem eshopu: úprava obrázků ořez obrázků Cena je za hodinu práce, předpokládaný čas Vám upřesníme podle Vašich konkrétních požadavků

290 Kč s DPH

2 408 Kč

Všeobecné obchodní podmínky pro eshop 2015 dle NOZ

2 408 Kč s DPH

Pomůžeme vám s obchodováním na Aukro.cz. Vystavíme pro vás položky a správně nastavíme strategii prodeje. Víme, jak hladce projít jednotlivými kroky finalizace transakce na Aukru, od nastavení automatického kontaktu s kupujícím, přes implementovaný systém plateb, až po hodnocení prodeje.

0 Kč s DPH