Internetový marketing
Internetový marketing

Najdeme důležité zdroje propagace právě pro váš obor a pomůžeme zajistit lepší pozice na těchto místech. Mezi důležité zdroje návštěv patří pro mnoho oborů mapy.cz, Google mapy a specializované katalogy. Zbavíme vás starostí s výběrem a vyhodnocování reklamy. Nabídky, kterými býváte zahlceni, pečlivě posoudíme a vytvoříme nezávislá doporučení. Aktivně najdeme nejvhodnější místa pro propagaci vaší firmy.

  • SEO

    Odhalte silné a slabé stránky vašeho webu. SEO audit (analýza) koncepčně řeší váš web z hlediska optimalizace webu pro vyhledávače. Ukáže vám kudy se vydat, aby byl váš web výkonnější a přinášel ovoce.

  • Statistiky a PPC systémy

    PPC reklama v systémech Sklik a AdWords vám pomůže získat návštěvníky a podpořit značku. Pracujeme jak s textovou, tak s bannerovou formou reklamy a to ve vyhledávačích i v obsahové síti.
  • PPC reklama

  • E-mail marketing

    E-mailový marketing bývá dlouhodobě vyhodnocován jako jedna z nejúspěšnějších metod doplňkového marketingu, proto pomůžeme i vám nastartovat úspěšné e-mailové kampaně. Pomůžeme nejen s dodávkou technického řešení, ale i s jejich přípravou a vyhodnocením.
1 210 Kč

Zajistíme efektivnější propagaci na firmy.cz spolu s vyhodnocením nákladů a efektivity této reklamy. Pomůžeme se zatraktivněním profilu, budeme pravidelně přidávat akce, hlídat pozice i náklady a výsledky.

1 210 Kč s DPH

1 210 Kč

Pohlídáme zobrazení vaší firmy na mapách a zajistíme propagaci při hledání na těchto mapách. Většinou při tom využíváme PPC reklamy a zápisu Moje firma na Google.

1 210 Kč s DPH

1 210 Kč

Najdeme oborové katalogy, které se nachází na předních místech hledání nebo oslovují vaše typické klienty. Zajistíme propagaci na těchto katalozích přímo nebo prostřednictvím PPC systémů.

1 210 Kč s DPH