Cofidis

AComputer

Společnost Cofidis působí na českém trhu již přes deset let. Poskytuje běžné spotřebitelské úvěry.

  • Můžete získat i ty zákazníky, kteří chtějí nakupovat na splátky

 


Tento doplněk je v eshopu Shoptet již nainstalovaný.

Více informací

 

Plánujete prodávat i zákazníkům, kteří platí postupně? Zkuste systém Cofidis. Ten jim umožní rozložit cenu nákupu do pravidelných měsíčních splátek. Kromě toho už ale rovnou během nákupu prověří, komu tak zvanou úvěrovou peněženku otevřít a komu radši ne.

Vlastnosti Cofidis
Zákazník v detailu produktu uvidí, jaká by byla minimální výše splátky, pokud se rozhodne platit přes službu Cofidis. Následně si bude moci zobrazit podrobnější kalkulačku.
Samotný proces schvalování úvěru je jeden z nejrychlejších a nejjednodušších na trhu. Pro vás neznamená žádnou administraci navíc. Úvěrovou peněženku si řeší zákazník sám přímo s Cofidis.

Proč si vybrat tento doplněk?
Pokud na svém e-shopu nabízíte dražší zboží, může být pro některé zákazníky obtížné je hned zakoupit. Třeba se jim pokazí pračka, ale na novou aktuálně nemají. Díky splátkám přes Cofidis si ji ale mohou dovolit koupit bez čekání a šetření. Díky této službě tak získáte další zákazníky bez rizika, protože to za vás přebírá právě Cofidis a zákazníci splácí jim. Vy dostáváte celou částku hned.

CZECH SUPERBRANDS 2018
Společnost Cofidis získala v roce 2018 prestižní ocenění Czech Superbrands a dostala se do společnosti zhruba 60 nejúspěšnějších značek na českém trhu.