Analýza konkurence

AComputer

1 000 Kč s DPH

1 000 Kč bez DPH

Analýza konkurence slouží k detailnímu prozkoumání strategie konkurenčních webů ve vašem odvětví. Zašlete nám adresu webových stránek konkurence, které chcete analyzovat. My pro vás zjistíme, jakou strategii při optimalizaci pro vyhledávače volí, kde získávají zpětné odkazy. Odkryjeme také jejich strategii optimalizace on-page faktorů.
Pokud nemáte konkrétní tipy na konkurenci, analyzujeme za vás váš obor a vybereme ty nejzajímavější stránky.
Chcete vědět, na jaká slova se snaží vaše konkurence umístit a jak se jí to daří? Proč jsou jejich stránky více vidět ve výsledcích vyhledávání než vaše? Jak si konkurence v oblasti SEO vede v porovnání s vaší prezentací? Co si z jejich strategie odnést a co můžete použít vy pro zvýšení efektivity vaší snahy optimalizace pro vyhledávače? Odpovědi na všechny tyto otázky dostanete v přehledném dokumentu o analýze konkurence.
Analýza konkurence je časově náročnou činností a zabere přibližně 2 týdny. Cena je 3000 Kč pro 4 konkurenty a 5000 Kč pro 8 konkurentů.
Naši klienti si tuto službu často objednávají spolu s kompletní SEO analýzou nebo s analýzou klíčových slov a analýzou odkazového profilu. Zapřemýšlejte i nad těmito analýzami, ať je vás web plně připravený stát se jedničkou ve vyhledávačích.
Pokud se chcete sami naučit, jak analyzovat konkurenci, připravili jsme pro vás speciální trénink na stránkách SEOŠkola.cz o analýze konkurence.
Jestliže chcete mít přehled, co vaše konkurence dělá a jak si vede v oblasti optimalizace pro vyhledávače, my to pro vás zjistíme: