Sleva!

-50%

Plnění e-shopu předpřipraveným delším textem a obrázkem

Plnění e-shopu předpřipraveným delším textem a obrázkem

AComputer

10 Kč za položku. Naplnění e-shopu zbožím či službami. Výrobky a služby - tedy Vaši nabídku vložíme do el. obchodu s delším a detailním textem a obrázkem od Vás. Pomůžeme Vám aby Vás obchodování na internetu více bavilo.

Více informací

10 Kč s DPH

5 Kč s DPH

4 Kč bez DPH

Plnit el. obchod zbožím a službami je nezbytné a žádný obchodník na síti se bez této činnosti neobejde. Každému výrobku - zboží či službě doplníte alespoň základní údaje : titulek zboží či služby, intro text - představení Vašeho produktu (krátký do 200 znaků), dlouhý - popisný text upřesnující parametry nabídky, zboží nebo služby, řazení do kategorie, a cenu. Každé nabídce je nepochybně možné vytvářet různé varianty, upravit možnosti dodání apod.

Co je třeba vložit do e-shopu k jednotlivým nabídkám
Titulek - název nabízeného zboží a služeb spolu s informací o zařazení do kategorií a cenu nabízeného zboží či služby potřebujeme znát vždy.

obrázek - Vámi dodaný nebo dodaný námi (je možné jej najít na síti nebo zboží nafotit) a samozřejmě jich může být i více k jednomu zboží či službě
krátký text - úvozující text který se zobrazí u výrobku v seznamu kategorií, uvozuje vlastní výrobek. Měl by umět vystihnout hlavní přednost a výhodu každé z nabídek. Může mít 200 - 300 znaků
delší detailní text - po otevření nabídky v elektronickém obchodu když si zákazník chce prohlédnout detail Vaší nabídky, zboží či služby. Délka není nijak omezena - měla by se ale pohybovat v rozumné rovině. Je možné do něj vepsat vše co potřebujete a chcete zákazníkovi sdělit.
Co uživatelé uvidí první

Zpravidla je to krátký text a obrázek uvozující Váš výrobek nebo službu. Delšího textu někdy není třeba a v některých případech může být dokonce naškodu. Může se jednat o zboží či služby známé ke kterým není třeba dodávat další technické či jiné popisné údaje nebo je netřeba doprovodit delším komentářem.

Co můžeme udělat za Vás
Šetříme čas - stačí když název výrobku, doprovodný text a obrázek nachystáte (např. do složek reperezentujících hierarchii nabídky Vašeho elektronického obchodu).

Jak nám můžete podklady předat

Připravený materiál nám můžete odeslat elektronickou poštou, přes úschovu na některé z webových služeb a nebo je možné způsob předání domluvit individuálně. Chceme Vám vyjít vstříc a proto pokud máte jakékoliv dotazy ohledně této nebo jakékoliv jiné naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo kontaktním formulářem z těchto stránek.