Cloud aplikační hosting

AComputer

Trend v hostingových službách se nezadržitelně mění. Poskytovat Vašim zákazníkům kvalitní služby znamená inovovat technologické postupy a kalkulace na ekonomickou využitelnost zdrojů (hardwaru) tak, aby jste byli schopni zachovat konkurenceschopnost produktů na současném trhu. Skloubení požadavků na konzistentní vývoj, maximální propustnost, neomezenou škálovatelnost a odolnost proti výpadku systému vyžaduje používání nejnovějších technologií a na provozovatele klade nové a stále zvyšující nároky.

Více informací

 

Cloud aplikační hosting

Přichází Cloud, respektive Nlooud. Nlooud je vlastní vývojová platforma společnosti Nethost na principu fungování Cloud systémů. Jedná se o stabilní vývojovou platformu, která odpovídá nejnovějším světovým standardům v cloudových službách. Součástí velké rodiny Nlooud produktů je také Nlooud Aplikační hosting, který slouží k hostování zákaznických aplikací. Jedná se o flexibilní systém, kde lze náklady optimalizovat tak, že vždy lineárně rostou nebo klesají s počtem návštěvníků provozované aplikace.

Nethost Nlooud AH nabízí optimální řešení provozu Vašich SaaS řešení. Robustní cloudová platforma, vysoce výkonné cloudové datové uložiště a perfektní technické zázemí umožňuje snadno řídit provoz Vašich aplikací. Použití nejlepších cloud technologií Vám paradoxně přináší úsporu nákladů, neboť provozovatel aplikační platformy dokáže v časovém měřítku vytěžit z cloud platformy maximum.

Cloud aplikační hosting

Technické řešení Nethost Nlooud AH umožňuje provoz aplikací v několika režimech. Použití řízení Nethost Nlooud Adaptive Container, které samo dle Vašich instrukcí realizuje obsluhu řízení aplikace v režimech ON-CALL (řízení dle požadavků aplikace) nebo ON-DEMAND (řízení dle inteligentního auto-balanceru). Vy nebo aplikace sama tedy ovládá používané množství „kontejnerů“ – systémových zdrojů.

Účtování u Nlooud AH je prováděno v hodinových blocích, dle toho kolik běželo současně Nlooud AH containerů za jeden hodinový blok. Nlooud APP Hosting díky silnému technickému zázemí provozovatele dokáže plně mapovat aplikaci v režimu app-to-cloud v témeř neomezeném výpočetním výkonu pokrývající i ty nejnáročnější a skokově silně diferencované nasazení aplikací.

Cloud aplikační hosting

S ohledem na množství nastavení a provozních režimů produktu, prosím, kontaktujte s žádostí o detailnější informace naše obchodní oddělení na info@acomputer.cz